J. J. A. Goeverneur. Goeverneur's Fabelboek deel 1 t/m 4.
Elk boekje geïllustreerd met 24 volpagina sepia litho's. (14 x 12 cm)
Leeuwarden, Hugo Suringar, 1890.
(Totaal 4)
(Totaal 4)