Tierbilderbuch. 52 Abbildungen nach Lithographien. Vorzugsausgabe A mit 1 nummerierten und signierten Original-Lithographie von A. Paul Weber. Hoffmann und Campe, Hamburg, 1974
Prachtig boek met 52 zwart wit tekeningen duitstalig
Linnen gebonden - boek en map met originele lithografie gesigneerd en genummerd dit is nummer 63/175. Samen in een linnen schuifdoos.
Mooi exemplaar paar vlekjes door boek heen zie foto.