Lot met 7 stuks diverse grafiek
Paul Citroen - portret van Christiaan de Moor. Originele litho r.o. gesigneerd en gedateerd 1977. Afmeting 21 x 21 cm.
en
''Bloemenvrouw'' Jan Mensinga originele ets r.o. gesigneerd in potlood epreuve d'artiste. Afmeting 21 x 29 cm.
en
Gravures van Maarten de Jong - alle illustraties voor '' Laurett'' uitgave stichting de Roos
En 4 andere
(totaal 7)
en
en
En 4 andere
(totaal 7)