Grafiek, Annemarie de Groot, Feest. Kleurenlitho.
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd "2000".
63 x 90 cm. oplage 88/200. Ingelijst.
Kavel word niet verzonden.
Kavel word niet verzonden.