Children Books: Piet Worm - De Drie Paardjes - 1948/1992
Kavel 95

Terug naar veiling

Piet Worm - De Drie Paardjes - 1948/1992

1. De drie paardjes - Alphen aan de Rijn, De Hoeve, 1992 - 40 pp. - Hardcover

2. De drie gekroonde paardjes - Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1959 - 40 pp. - Half cloth - first edition

3. De blikken fluit - Utrecht, De Fontein, 1948 - 35 pp. - hardcover- first edition

4. De Speelgoed-beer Van Sibiella: Ofwel: Hoe Een Arm, Vergeten Vrouwtje Door Middel Van Haar Oude Speelgoed-beer, Met Het Ene Slappe Oor En Het Stopje Op Zijn Buik, Weer Gelukkig Werd - Amsterdam, Allert de Lange, 1947 - 35 pp. - Hardcover with ring binder - first edition.

2 rijmprenten:

Het bultig mannetje - gedicht van Bertus Aafjes met teekeningen van Piet Worm.
Vrij naar "Des Knaben wunderhorn."  Gedrukt van originele lithographieën.

Laat nu al wat Neerland heet - Bertus Aafjes en Piet Worm.
Gedrukt naar originele lithografieën op de persen van N.V. Drukkerij Haver, Weenink en Co. te Arnhem.

W.A.V

(total 6)

Algemene informatie
Onze 11e online veiling gaat van start op donderdag 29 september 19.00 en loopt af op donderdag 6 oktober vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit boeken, prentbriefkaarten en prenten.

Bezichtigen op afspraak.

Veilinghuis Vink Leuk De Noesten 56 9431 TC Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op 06-18776661 of
info@veilingvinkleuk.nl

Grote kavels kunnen in overleg bezorgd worden.
Veilinginformatie
www.veilingvinkleuk.nl

De Noesten 56
9431 TC Westerbork
06-18776661
info@veilingvinkleuk.nl
Verzendinformatie
Afhalen

Na de veiling dag kunt u op afspraak uw aankopen afhalen. U kunt contact met ons opnemen via telefoonnummer 06-18776661.

Verzenden

Wilt u dat wij uw aankoop opsturen? Dat kan, aankopen worden zorgvuldig en veilig verpakt. Wij verzenden objecten aangetekend en verzekerd via Post NL.

Voor een reguliere zending binnen Nederland en Europa rekenen wij de tarieven die postnl hanteert , vaak passen meerdere items in 1 zending (doos).  De verzendkosten worden vermeld op uw nota. Bij bijzonderheden nemen we altijd contact met u op.

Betaalinformatie
Betaling kan online via iDEAL via de vertrouwde omgeving van uw bank.

Veiling online betalen