Adrianus Johannes van 't Hoff - Witte en blauwe reiger
Litho in bruine inkt op papier Vélin
54,7 x 39,5 cm
In potlood gesigneerd.
37/100
Ook op de steen gesigneerd.
54,7 x 39,5 cm
In potlood gesigneerd.
37/100
Ook op de steen gesigneerd.