Leeuwarden: Pieter Koumans, 1768-1771.
5 delen in 4 banden, 8vo., [xxviii], 530, [ii]; [ii], 596; [ii], 511; [ii], 551, [vii], 298 pp.
In kievitsmarmer uitgeversbanden, een klein handgeschreven titelschild op de rug.
Een portret van Foeke Sjoerds door R. Muys naar R. Jelgerhuis in het eerste deel.
Het tweede deel met wat smoezelige marges en vochtverkleuring achterin. Verder keurige set.
MET: Eekhoff, W. Beknopte geschiedenis van Friesland, in hoofdtrekken.
Leeuwarden: W. Eekhoff, 1851. Gedrukt door L. Schierbeek, Leeuwarden.
8vo., xxvii, [i], 609, [i] pp., halfleer met gemarmerde platten.
Met een gelithografeerde uitslaande kaart van de 'Toestand van het land der Friezen (...) omstreeks den aanvang onzer tijdrekening'.
Keurig exemplaar, de rug en randen met wat lichte slijtagesporen.
(Totaal 5)
(Totaal 5)