Antiquarisch: Hurd, William. Oude en tegenwoordige staat en geschiedenis van alle godsdiensten, van de Schepping af tot op den tegenwoordigen tijd, 1781-1791
Kavel 29

Terug naar veiling

Amsterdam: Martinus de Bruyn, 1781-1791.
7 delen in 7 banden, 8vo., xii, 561; xx, 573; [iv], 589, [i]; [iv], 619, [i]; [iv], 627, [i]; [iv], 519, [i]; [viii], 541, [xxxiii] pp.
halfleer met kievitsmarmer, goudgestempelde titelschilden op de ruggen.
Illustratie deel 1: Frontispice door Caspar Philips naar P. Wagenaar, en 25 (van 26) deels uitslaande platen (hiervan de eerste vijf in kopie ingevoegd). Delen 2 t/m 7: 36 deels uitslaande platen (totaal 61 platen).

Erg mooie set, met helaas een aantal ontbrekende gravures in het eerste deel. Het gros hiervan is in kopie ingevoegd. Verder een complete en mooi gebonden set, met forse marges en nauwelijks beschadigingen aan de banden.

Algemene informatie
Onze 11e online veiling gaat van start op donderdag 29 september 19.00 en loopt af op donderdag 6 oktober vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit boeken, prentbriefkaarten en prenten.

Bezichtigen op afspraak.

Veilinghuis Vink Leuk De Noesten 56 9431 TC Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op 06-18776661 of
info@veilingvinkleuk.nl

Grote kavels kunnen in overleg bezorgd worden.
Veilinginformatie
www.veilingvinkleuk.nl

De Noesten 56
9431 TC Westerbork
06-18776661
info@veilingvinkleuk.nl
Verzendinformatie
Afhalen

Na de veiling dag kunt u op afspraak uw aankopen afhalen. U kunt contact met ons opnemen via telefoonnummer 06-18776661.

Verzenden

Wilt u dat wij uw aankoop opsturen? Dat kan, aankopen worden zorgvuldig en veilig verpakt. Wij verzenden objecten aangetekend en verzekerd via Post NL.

Voor een reguliere zending binnen Nederland en Europa rekenen wij de tarieven die postnl hanteert , vaak passen meerdere items in 1 zending (doos).  De verzendkosten worden vermeld op uw nota. Bij bijzonderheden nemen we altijd contact met u op.

Betaalinformatie
Betaling kan online via iDEAL via de vertrouwde omgeving van uw bank.

Veiling online betalen