Amsterdam: Martinus de Bruyn, 1781-1791.
7 delen in 7 banden, 8vo., xii, 561; xx, 573; [iv], 589, [i]; [iv], 619, [i]; [iv], 627, [i]; [iv], 519, [i]; [viii], 541, [xxxiii] pp.
halfleer met kievitsmarmer, goudgestempelde titelschilden op de ruggen.
Illustratie deel 1: Frontispice door Caspar Philips naar P. Wagenaar, en 25 (van 26) deels uitslaande platen (hiervan de eerste vijf in kopie ingevoegd). Delen 2 t/m 7: 36 deels uitslaande platen (totaal 61 platen).
Erg mooie set, met helaas een aantal ontbrekende gravures in het eerste deel. Het gros hiervan is in kopie ingevoegd. Verder een complete en mooi gebonden set, met forse marges en nauwelijks beschadigingen aan de banden.