Werner Moonen, 1940 - 2011
Zeefdruk. Gesigneerd. Ingelijst.
Moonen is vooral bekend vanwege zijn grafisch werk, maar is daarnaast ook tekenaar, kunstschilder en beeldhouwer. In al zijn werk bedient hij zich van een abstracte stijl die hij vermengt met figuratief-impressionistische elementen.