Cornelis (Kees) Andrea - Baadsters.
Kleurenlitho uit 1947
Gesigneerd.
Ingelijst
Cornelis (Kees) Andrea (Den Haag, 3 februari 1914 - Den Haag, 7 juli 2006) was een Nederlands kunstenaar. Hij hield zich tot op hoge leeftijd nog bezig met schilderkunst en het maken van tekeningen. Hij ontwierp monumenten, was textielkunstenaar en was tevens graficus, schilder en tekenaar.
Kleurenlitho uit 1947
Gesigneerd.
Ingelijst