Aat Verhoog - (1933) Vier ruiters te paard - zwart-wit ets
30 x30 cm. Gesigneerd. Ingelijst.
Nummer 41 uit een oplage van 75.
Vier ruiters te paard, in beweging, enigszins abstract.
Voor Aat Verhoog staat de menselijke figuur centraal, en de klassieke mythologie is voor Aat Verhoog altijd een belangrijke inspiratiebron. Zijn schilderijen bestaan vaak uit liggende of zittende figuren in de buitenlucht of in een interieur. De beelden van Aat Verhoog, veelal in brons gegoten hebben dezelfde stijl als zijn schilderijen. Het werk straalt harmonie en rust uit en de compositie is zorgvuldig opgebouwd.