Werner Moonen, Eigen druk, 1970
Ets. 50 x 37 cm.
Gesigneerd.
Nummer 10 uit een oplage van 37.
Moonen (Gent, 1940) , opgeleid aan de Academie voor beeldende kunst in
Tilburg was een bron van invloed voor veel kunstenaars. Van 1982 tot
2000 gaf hij les op de kunstacademie St. Joost in Breda.
De Tilburgse kunstenaar begon als graficus.
Hij werd met name bekend door zijn etsen in de jaren zeventig en
tachtig.
Ets. 50 x 37 cm.
Gesigneerd.
tachtig.