Kunst: Werner Moonen, Eigen druk, 1970
Kavel 45

Terug naar veiling

Werner Moonen, Eigen druk, 1970

Ets. 50 x 37 cm.
Gesigneerd.
Nummer 10 uit een oplage van 37.

Moonen (Gent, 1940) , opgeleid aan de Academie voor beeldende kunst in
Tilburg was een bron van invloed voor veel kunstenaars. Van 1982 tot
2000 gaf hij les op de kunstacademie St. Joost in Breda.
De Tilburgse kunstenaar begon als graficus.
Hij werd met name bekend door zijn etsen in de jaren zeventig en
tachtig.

Algemene informatie
Onze 11e online veiling gaat van start op donderdag 29 september 19.00 en loopt af op donderdag 6 oktober vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit boeken, prentbriefkaarten en prenten.

Bezichtigen op afspraak.

Veilinghuis Vink Leuk De Noesten 56 9431 TC Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op 06-18776661 of
info@veilingvinkleuk.nl

Grote kavels kunnen in overleg bezorgd worden.
Veilinginformatie
www.veilingvinkleuk.nl

De Noesten 56
9431 TC Westerbork
06-18776661
info@veilingvinkleuk.nl
Verzendinformatie
Afhalen

Na de veiling dag kunt u op afspraak uw aankopen afhalen. U kunt contact met ons opnemen via telefoonnummer 06-18776661.

Verzenden

Wilt u dat wij uw aankoop opsturen? Dat kan, aankopen worden zorgvuldig en veilig verpakt. Wij verzenden objecten aangetekend en verzekerd via Post NL.

Voor een reguliere zending binnen Nederland en Europa rekenen wij de tarieven die postnl hanteert , vaak passen meerdere items in 1 zending (doos).  De verzendkosten worden vermeld op uw nota. Bij bijzonderheden nemen we altijd contact met u op.

Betaalinformatie
Betaling kan online via iDEAL via de vertrouwde omgeving van uw bank.

Veiling online betalen