Arty Grimm, abstracte compositie, 2004
Litho in een oplage van 200. Dit is nummer 93.
16 x 26 cm. Gesigneerd.
Zoals Arty Grimm (1950) de dag begroet, zoals ze werkt, zo praat ze, snel, twinkelend, ongedurig, bruisend, inventief, onvoorspelbaar. Een chaotische zoektocht van haar leven waarin ze vaak het spoor bijster raakt, maar telkens weer moet vaststellen dat schilderen voor haar de enige manier is om vorm aan die chaos te geven. Schilderen is haar manier om rust te vinden en stilte te creëren. De meeste werken van Grimm zijn een innerlijk gevecht. Het blijft telkens een uitdaging. Grimm werkt vanuit impulsen, schildert vanuit haar buik en vanuit sferen. Het kunstwerk stelt zich stilzwijgend op. Het heeft geen woorden nodig en hoeft niet benoemd te worden.
16 x 26 cm. Gesigneerd.