Hans Abbing
Litho. Nummer 74 uit een oplage van 100.
43,5 x50 cm. Dubbel gesigneerd. Ingelijst.
Hans Abbing is tekenaar en fotograaf. Hij gebruikt vooral pastel, zij het op een sterke en onconventionele manier. Sinds kort maakt hij ook video's. Zijn onderwerp is het menselijk lichaam en het portret.