Handgesigneerd en genummerd (91/100).
Ingelijste kleurenlithografie door Vladimír Suchánek (1933-2021).
Beeldmaat ca. 110 x 135 mm. Lijstmaat 322 x 366 mm.
Suchánek was een Tsjechisch grafisch kunstenaar, lid van en later betrokken bij de heroprichting van de vereniging van Tsjechische grafische kunstenaars 'Hollar'.
Aantrekkelijk portret, in uitstekende staat (hoewel niet uit de lijst bestudeerd). Keurig ingelijst onder passe-partout.