Kunst: Suchanek, Vladimir - Strijd tegen de stompzinnigheid
Kavel 55

Terug naar veiling

Handgesigneerde en genummerde ets (1/40), gedateerd 1975.

Stippel- en lijnets met een voorstelling van twee handen die naar elkaar rijken door een scheur. Daarboven vier figuren, en onderaan een leeuw en een gevallen engel. Bovenaan in spiegelbeeld een tekst in het Tsjechisch (die op een etiket op de achterzijde vertaald is: 'De strijd tegen de stompzinnigheid is niet te winnen. Hij mag echter nooit worden opgegeven. Dat zou ons einde zijn.'
Plaatrand: ca. 155 x 115 mm. Lijstmaat ca. 240 x 300 mm.
Ingelijst achter passe-partout.

MET: een ingelijste kleurenlitho van een fantasiewezen door dezelfde kunstenaar, met een handgeschreven opdracht: 'Für Leo herzlich, Vladimir'. Deze prent is gedateerd in de steen: 23.VI.1982.
Lijstmaat 13 x 194 x 235 mm. Beeldmaat 57 x 75 mm.

Suchánek was een Tsjechisch grafisch kunstenaar, lid van en later betrokken bij de heroprichting van de vereniging van Tsjechische grafische kunstenaars 'Hollar'.

Algemene informatie
Onze 14e online veiling gaat van start op vrijdag 2 december 19.00 en loopt af op vrijdag 9 december vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit Boeken en Collectables.

Bezichtigen op afspraak.

Veilinghuis Vink Leuk De Noesten 56 9431 TC Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op 06-18776661 of
info@veilingvinkleuk.nl

Grote kavels kunnen in overleg bezorgd worden.
Veilinginformatie
www.veilingvinkleuk.nl

De Noesten 56
9431 TC Westerbork
06-18776661
info@veilingvinkleuk.nl
Verzendinformatie
Afhalen

Na de veiling dag kunt u op afspraak uw aankopen afhalen. U kunt contact met ons opnemen via telefoonnummer 06-18776661.

Verzenden

Wilt u dat wij uw aankoop opsturen? Dat kan, aankopen worden zorgvuldig en veilig verpakt. Wij verzenden objecten aangetekend en verzekerd via Post NL.

Voor een reguliere zending binnen Nederland en Europa rekenen wij de tarieven die postnl hanteert , vaak passen meerdere items in 1 zending (doos).  De verzendkosten worden vermeld op uw nota. Bij bijzonderheden nemen we altijd contact met u op.

Betaalinformatie
Betaling kan online via iDEAL via de vertrouwde omgeving van uw bank.

Veiling online betalen