Handgesigneerde en genummerde ets (1/40), gedateerd 1975.
Stippel- en lijnets met een voorstelling van twee handen die naar elkaar rijken door een scheur. Daarboven vier figuren, en onderaan een leeuw en een gevallen engel. Bovenaan in spiegelbeeld een tekst in het Tsjechisch (die op een etiket op de achterzijde vertaald is: 'De strijd tegen de stompzinnigheid is niet te winnen. Hij mag echter nooit worden opgegeven. Dat zou ons einde zijn.'
Plaatrand: ca. 155 x 115 mm. Lijstmaat ca. 240 x 300 mm.
Ingelijst achter passe-partout.
MET: een ingelijste kleurenlitho van een fantasiewezen door dezelfde kunstenaar, met een handgeschreven opdracht: 'Für Leo herzlich, Vladimir'. Deze prent is gedateerd in de steen: 23.VI.1982.
Lijstmaat 13 x 194 x 235 mm. Beeldmaat 57 x 75 mm.
Suchánek was een Tsjechisch grafisch kunstenaar, lid van en later betrokken bij de heroprichting van de vereniging van Tsjechische grafische kunstenaars 'Hollar'.