Het verhaal van Ruth, illustraties van Zeev Raban. Uitgegeven door "Shulamit", Jeruzalem, [ca. jaren 1950]. Engels.
Boek Ruth vertaald in het Engels. De tekst verschijnt in versierde kaders met een bijpassende illustratie van Zeev Raban op de tegenoverliggende pagina (tien illustraties in totaal). Een koperen reliëf op de band met de afbeelding van Ruth met een schoof tarwestengels.
Rug heeft gebruikssporen. Boekblok iets los maar nog wel vast.