Ira Moskowitz Graphics Retrospective Poster, 1975
Kavel 50

Terug naar veiling

Gesigneerd.
Ingelijst.
Lijst, 69 x93 cm.
Poster, 52 x 75 cm.

Ira Moskowitz Graphics Retrospective 1975 Poster is een originele litho die reclame maakt voor Moskowitz's retrospectieve kunsttentoonstelling met zijn werk van 1929-1975 in de Brooks Memorial Art Gallery in Memphis Tennessee van 1 november tot 31 december 1975 en wordt gepubliceerd door Mourlot.
Het toont veertien indianen, waaronder volwassenen, jongeren en kinderen die deelnemen aan verschillende activiteiten. de kleuren zijn geel, turkoois, rood en oranje.

Algemene informatie
Onze 11e online veiling gaat van start op donderdag 29 september 19.00 en loopt af op donderdag 6 oktober vanaf 19.00

Deze veiling bestaat uit boeken, prentbriefkaarten en prenten.

Bezichtigen op afspraak.

Veilinghuis Vink Leuk De Noesten 56 9431 TC Westerbork.

Een afspraak kunt u maken op 06-18776661 of
info@veilingvinkleuk.nl

Grote kavels kunnen in overleg bezorgd worden.
Veilinginformatie
www.veilingvinkleuk.nl

De Noesten 56
9431 TC Westerbork
06-18776661
info@veilingvinkleuk.nl
Verzendinformatie
Afhalen

Na de veiling dag kunt u op afspraak uw aankopen afhalen. U kunt contact met ons opnemen via telefoonnummer 06-18776661.

Verzenden

Wilt u dat wij uw aankoop opsturen? Dat kan, aankopen worden zorgvuldig en veilig verpakt. Wij verzenden objecten aangetekend en verzekerd via Post NL.

Voor een reguliere zending binnen Nederland en Europa rekenen wij de tarieven die postnl hanteert , vaak passen meerdere items in 1 zending (doos).  De verzendkosten worden vermeld op uw nota. Bij bijzonderheden nemen we altijd contact met u op.

Betaalinformatie
Betaling kan online via iDEAL via de vertrouwde omgeving van uw bank.

Veiling online betalen