Camille Gate (1856-1900)
Een groep van drie Pomeranians
Olieverf op doek, gesigneerd op overlap.
26 x 35,5 cm Ingelijst
Herkomst Bonhams Londen 1999 Lot 59
26 x 35,5 cm Ingelijst