Pieter Rackwitsz (Piet) - Duitschland
(1892 Rotterdam - 1968 Den Haag)
Ets op papier vergé, in de plaat gesigneerd.
54 x 40 cm
Rackwitsz, Pieter (Piet) is geboren op 8 maart 1892 te Rotterdam. Hij woonde en werkte in Den Haag na 1902, Laren (N.H.), de V.S. (Boston, New York, Hollywood, Pasadena tot 1926, Den Haag. Vormde zichzelf. Schilderde, tekende en etste landschappen, interieurs en stadsgezichten. Mede-oprichter en direkteur van en hoofdleraar schilderen aan het Hollywood Art-Institute (Hollywood, Cal.) Zijn werk is vaak wat feller van coloriet.
54 x 40 cm