Lot met 20 diverse prenten, 19e en 20e eeuw. (Diverse technieken litho's, kopergravures etc.)
Diverse formaten en onderwerpen. Alle ingelijst.
Kleinste formaat 16 x 11,3 cm.
Grootste formaat 24,5 x 30,5 cm.
(totaal 20)
(totaal 20)