Philippe de Baeck. Destination Rome - Antwerpen, Tectum, 2011 - 300 pp. - Hardcover.
Dit prachtig geïllustreerde boek toont een glimp van een opmerkelijke stad waar de oudheid en het modernisme naast elkaar gaan, waar u indrukwekkende renaissance palazzo's, keizerlijke tempels, middeleeuwse klokkentorens of vroegchristelijke kerken kunt bewonderen, evenals enkele van de beroemdste musea kunt bezoeken of kunt winkelen voor de nieuwste mode en design. Dit buitengewone nieuwe boek vangt de ongeëvenaarde geest van de Eeuwige Stad in 300 pagina's adembenemende foto's en welsprekende citaten.
(totaal 50)
(totaal 50)