Friesche Volks Almanak: 1836- 1866/ 1884 - 1898
In 15 banden. Meerdere jaren per band.
Met litho's, uitslaande muziekbladen etc.
Leeuwarden, L. Schierbeek, 1836/1898.
Half leer. Gemarmerde platten.
(totaal 15)
(totaal 15)