Biblica atlas van de bijbel, 2006
Kavel 7

Terug naar veiling

Biblica atlas van de bijbel, een cultuurhistorische reis door de landen uit de bijbel.
Houten, Unieboek, 2006 - 574 pp. - Hardcover in slipcase - 43 x 32 cm.

Biblica: Atlas van de Bijbel neemt de lezer mee op een fascinerende reis door de landschappeEen prachtige cultuurhistorische reis door de landen uit de Bijbel. Waar bouwde Noach zijn Ark, en wat was de route van de reizen van Paulus? Lag de Hof van Eden tussen de Eufraat en de Tigris? Waar stond de berg Sinai? Biblica, Atlas van de Bijbel brengt de hele bijbelse wereld in kaart, vanaf het verhaal van de schepping in het boek Genesis tot de reizen van de Apostelen in de eerste eeuw na Christus. Er is in de Bijbel een schat aan archeologische gegevens beschikbaar waar met grote nauwkeurigheid uit is op te maken waar en wanneer vele gebeurtenissen precies hebben plaatsgevonden. Het boek is prachtig uitgevoerd: gebonden, volledig in kleur en heeft leeslinten. De meer dan 100 topografische kaarten en de 450 illustraties en foto's maken van dit boek een schitterend naslagwerk. n, culturen en geschiedenis van de Bijbel-landen. Het is de meest uitvoerig en nauwkeurig bijgewerkte Bijbelatlas die binnenkort verkrijgbaar is.
De indrukwekkende verhalen, inspirerende personen en intrigerende achtergronden uit de Bijbel worden groots weegegeven in woord en beeld. Biblica biedt naast nauwkeurige topografische kaarten veel meer, zoals bijvoorbeeld:
-Uitgebreide index van historische plaatsnamen met de tegenwoordige namen
-De nieuwste archeologische vondsten en satellietfoto’s
-Gegevens over topografie, geologie, klimaat, vegetatie en belangrijke natuurkundige kenmerken van de landen uit de Bijbel
Biblica: Atlas van de Bijbel werd geschreven door een internationaal team van joodse, katholieke en protestantse geleerden, elk met een eigen specialisme om de Bijbelse wereld tot leven te brengen. Daarnaast waren topografische kaartentekenaars en kunsthistorici bij de totstandkoming van het boek betrokken.

Algemene informatie
Veilinghuis Vink Leuk
Coehoornsingel 49 9711 BN
Groningen

Komt u ook eens kijken in onze nieuwe winkel waar we kunst, antiek, vintage meubels, boeken enz verkopen.

Een afspraak kunt u maken op
 06-57724847  of info@veilingvinkleuk.nl

Grote kavels kunnen in overleg bezorgd worden.
Veilinginformatie
www.veilingvinkleuk.nl

De Noesten 56
9431 TC Westerbork
06-18776661
info@veilingvinkleuk.nl
Verzendinformatie
Afhalen

Na de veiling dag kunt u op afspraak uw aankopen afhalen. U kunt contact met ons opnemen via telefoonnummer 06-57724847.

Verzenden

Wilt u dat wij uw aankoop opsturen? Dat kan, aankopen worden zorgvuldig en veilig verpakt.

Voor een reguliere zending binnen Nederland en Europa rekenen wij de tarieven die postnl hanteert , vaak passen meerdere items in 1 zending (doos).  De verzendkosten worden u na de veiling per mail doorgegeven.  Bij bijzonderheden nemen we altijd contact met u op.

Betaalinformatie

Op dit moment kan er niet online betaald worden. We sturen u na de veiling altijd een mail met de nota en eventueel extra verzendkosten.

Betaling kan online via iDEAL via de vertrouwde omgeving van uw bank.

Veiling online betalen