3 Filmaffiches Belgisch
1. Les Folles Annees de - De dolle jaren van Laurel en Hardy - J. Lichtert & Fils Bruxelles 1932 mooi exemplaar afmeting 46 x 35 cm
2. Marchands d'Ilussions (The Hucksters) Clark Gable - Deborah Kerr - L & H. Verstegen, Bruxelles 1947. Conditie van boven iets afgesneden klein scheurtje middenvouw en wat beschadigingen zie foto afmeting 46 x 36 cm
3. La Route du Succes (so this is love) Kathryn Grayson - Gordon Douglas - Maurice Panneels Bruxelles 1932. Conditie boven stukje afgeplakt - taxstamp rechts onder verder in goede conditie afmeting 48 x 36 cm