Italiaanse kunstenaar Renato Casaro, Italië, kunstwerk uit 1992
Invitation - Last dinner - art print
Oliver Hardy, Stan Laurel, Elvis Presley, Clark Gable, John Wayne, Charlie Chaplin, Marilyn Monroe, James Dean, Humphrey Bogart, Fred Astaire, Cary Grant, Boris Karloff als het monster van Frankenstein, Marlon Brando.
Afmetingen 142x72 cm
Prachtig ingelijst
Alleen ophalen of bezorgen in overleg
Afmetingen 142x72 cm
Prachtig ingelijst