Leeuwarden, Frederik de Wit/ Pieter van der Aa. Leoverdia- 1730.
Kopergravure.
42 x 51 cm.
+ Het dorp Oosterbeek aan den Rijnkant te zien. Getinte Litho.
Door: Frederik Lodewijk Huygens. Ca. 1850.
17,4 x 27,2 cm.
En: 19 andere
(totaal 21)
Kopergravure.
42 x 51 cm.
17,4 x 27,2 cm.
En: 19 andere
(totaal 21)