Willem Witjes (1884 - 1964) Aangemeerde vissersbootjes, Ets.
R.o. gesigneerd in potlood.
30 x 42 cm. (Ingelijst)
En: 1 andere ets (36 x 49 cm)
(Totaal 2)
R.o. gesigneerd in potlood.
30 x 42 cm. (Ingelijst)
En: 1 andere ets (36 x 49 cm)
(Totaal 2)