Vlasblom, Vincent & Willink, Sylvia. Een eeuw Willink, 1900-1983. Benningbroek: Bureau Vincent Vlasblom, 2000. Met een zwart-wit foto door Willink, genummerd (54/100) en gesigneerd door Sylvia Willink, boek met hetzelfde nummer en signatuur op het schutblad.
Juffermans, Jan. Kees van Dongen, het grafische werk. Zwolle: Waanders, 2002.
Met 10 anderen over Breitner, Kees Zwart, Willem de Kooning, etc. Totaal 12.