Cor de Wolf. (Middelburg, 1889 - Amsterdam, 1963)
''Fantasiedier'' 1958
Drogenaald ets.
R.o. gesigneerd in potlood.
35 x 25 cm.
''Fantasiedier'' 1958
Drogenaald ets.
R.o. gesigneerd in potlood.
35 x 25 cm.