The romance of the Amalgamated Press - Dilnot, George - Published by The Amalgamated Press Ltd, 1925
Halfleer met linnen gebonden gemarmerde platten - goud bestempeld op de rug en vignet op voorplat - met 5 ribben op de rug.
Met 77 sepia, kleur en zwart wit afbeeldingen. Geschept papier.
Staat goed - band is wat sleets.
Dit boek beschrijft de geschiedenis van de Almagamated Press
De Amalgamated Press (AP) was een Britse kranten- en tijdschriftuitgeverij die in 1901 werd opgericht door journalist en ondernemer Alfred Harmsworth (1865-1922), waarbij hij zijn vele uitgeverijen onder één vlag samenbracht. [1] Op een gegeven moment de grootste uitgeverij ter wereld,[2] had AP schrijvers in dienst als Arthur Mee, John Alexander Hammerton, Edwy Searles Brooks en Charles Hamilton; en haar dochteronderneming, de Educational Book Company, publiceerden The Harmsworth Self-Educator, The Children's Encyclopædia en Harmsworth's Universal Encyclopaedia. De kranten van het bedrijf omvatten de Daily Mail, de Daily Mirror, The Evening News, The Observer en The Times. Op zijn hoogtepunt publiceerde AP meer dan 70 tijdschriften en exploiteerde het drie grote drukkerijen en papierfabrieken in Zuid-Londen.