3 diverse prenten m.b.t. gokspelen.
1 A modern hell, or fashionable gaming house.
Hangekleurde gravure, 1824.
12 x 20 cm. Ingelijst.
2 The cock pit. Handgekleurde gravure door Hogart, ca. 1830.
11 x 14 cm. Ingelijst.
3 Cockfighting. Kleurenlitho, 1820.
20 x 30 cm. Ingelijst.
(Totaal 3)
Hangekleurde gravure, 1824.
12 x 20 cm. Ingelijst.
11 x 14 cm. Ingelijst.
20 x 30 cm. Ingelijst.
(Totaal 3)