Veiling van Boeken, Prenten, Kunst, Antiek en Curiosa

Online veiling van boeken, prenten, kunst, antiek en curiosa

Deze veiling bestaat uit boeken, prenten, ansichtkaarten, kunst en curiosa. Naast boeken, prenten, kunst en curiosa veilen we een grote collectie prentbriefkaarten. De collectie bestaat uit ca. 20000 kaarten , topografie, fantasie , Koninklijk Huis enz....

Aanvang veiling donderdag 13 april vanaf 15.00

De veiling eindigt op zondag 24 april vanaf 13.00

Kijkdagen op dinsdag 19 april en woensdag 20 april van 10.00 tot 17.00  of op afspraak via  06-18776661 of info@veilingvinkleuk.nl

Bieden kan online, telefonisch of via email.

Jan Mankes - Zeelt - 1917

Kavelnummer 4

Afgelopen
€30,00
Bekijk kavel

Fotografie: Lot met 18 boeken.

Kavelnummer 5

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

19e-eeuws pronkkabinet

Kavelnummer 43

Afgelopen
€150,00
Bekijk kavel

19e-eeuws pronkkabinet.

Kavelnummer 44

Afgelopen
€220,00
Bekijk kavel

Maud Earl Pomerians in the parc (1909)

Kavelnummer 45

Afgelopen
€1.000,00
Bekijk kavel

19e-eeuws pronkkabinet

Kavelnummer 47

Afgelopen
€350,00
Bekijk kavel

Curiosa: Vintage PTT bewaarblik (1960)

Kavelnummer 51

Afgelopen
€20,00
Bekijk kavel

Circle of Charles Wellington Furse

Kavelnummer 55

Afgelopen
€170,00
Bekijk kavel

Herbert Collins Cane

Kavelnummer 56

Afgelopen
€50,00
Bekijk kavel

Abdelaziz Charkaoui (1963)

Kavelnummer 57

Afgelopen
€150,00
Bekijk kavel

Camille Gate (1856-1900)

Kavelnummer 58

Afgelopen
€400,00
Bekijk kavel

George Vernon Stokes (1873-1954)

Kavelnummer 59

Afgelopen
€400,00
Bekijk kavel

Audrey Meadowcroft

Kavelnummer 60

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Liz King Smith aquarel

Kavelnummer 61

Afgelopen
€70,00
Bekijk kavel

A Striped Hyena William B. Pearce 1833

Kavelnummer 64

Afgelopen
€40,00
Bekijk kavel

Vinyl: Groot lot met ca. 500 LP's

Kavelnummer 73

Afgelopen
€150,00
Bekijk kavel

Abstracte compositie, gemengde techniek

Kavelnummer 74

Afgelopen
€62,00
Bekijk kavel