6 delen van W. Bilderdijk (Amsterdam, 7 september 1756 – Haarlem, 18 december 1831) - inclusief origineel handgeschreven gedicht van De eerzucht met handtekening van Bilderdijk.
1. Taal en dichtkundige verscheidenheden deel 1- 1820 - J. Immerzeel - 1e druk op titelvignet een kopergravure - hergebonden
rug origineel
2. Taal en dichtkundige verscheidenheden deel 2- 1821 - J. Immerzeel - 1e druk op titelvignet een kopergravure - halfleer met
marmeren platten - rug wat slijtage nummer niet meer te zien
3. Taal en dichtkundige verscheidenheden deel 3- 1822 - J. Immerzeel - 1e druk op titelvignet een kopergravure - halfleer met
4. Poëzy 4 delen in 1 band - 2e druk 1822 - J. Immerzeel - op titelvignet een kopergravure - half leer met marmerenplatten - fraai
bewerkte rug goudbestempeld - platten hebben gebruikssporen.
5. Mengelpoëzy - 2 delen in 1 band - 2e druk 1823 J. Immerzeel, junior - op titelvignet een kopergravure - half leer met
marmerenplatten - fraai bewerkte rug goudbestempeld
6. Krekelzangen - 3 delen in 1 band - 2e druk - W. Messchert - op titelvignet een kopergravure - half leer met
Willem Bilderdijk (Amsterdam, 7 september 1756 – Haarlem, 18 december 1831) was een Nederlands geschiedkundige, taalkundige, dichter en advocaat.
rug origineel