Boekband - Zeer fraaie goud bestempelde perkamenten band (1823)
Met 15 pagina's met handschrift waarvan 1 pagina met een fraai handgekleurde tekening.
Afmeting 11 x 18.5 cm
Gedateerd 1823.
Afmeting 11 x 18.5 cm
Gedateerd 1823.