Kunst und Kunstler - Illustrierte monatsschrift fur kunst und kunstgewerbe - redaktion Karl Scheffler - Jahrgang XVI
Berlin, Bruno Cassirer, 1918
Vellum, 32 x 26 cm, 493 pp.
Met een originele litho van Rudolph Grossmann
Met vele illustraties van onder andere Gustav Dore, Max Pechstein, Rudolph Grossman, Max Liebermann en nog vele andere
Half perkamenten band met goud bedrukt voorkant en rug.
Conditie goed - band wat verkleurd - 1 pagina is los.
Kunst und Künstler: illustrierte Monatsschrift für bildende Kunst und Kunstgewerbe was een Duits tijdschrift, dat de receptie van kunst in het eerste derde deel van de 20e eeuw vormgaf. Het was in omloop tussen 1902 en 1933. (wikipedia)
Berlin, Bruno Cassirer, 1918
Vellum, 32 x 26 cm, 493 pp.