Album de Photographies d'apres les oeuvres d'Alexander Wust
Groot folio fotoalbum met daarin 33 albumfoto's.
Diverse foto's gesigneerd en gedateerd 1869.
Afmeting 54 x 43 cm
Alexander Wust (1837-1876), een Nederlander die rond 1860 op woeste en meeslepende wijze de onherbergzame bossen en wilde bergstromen van Amerika en Noorwegen verbeeldde.
Werk van Alexander Wust is onder meer te vinden in het |Dordts Museum. Alexander Wust was een vriend van Jacob Maris.
Afmeting 54 x 43 cm