Müntz, Eugène. Histoire de l'art pendant la Renaissance I-III. Parijs: Hachette, 1889-1895. 3 banden 4to., halfleer met gemarmerde platten, kopsnede verguld.
Met: Müntz, Eugène. La Renaissance en Italie et en France. Parijs: Firmin-Didot, 1885.