Willem de Zwart (1862-1931)
Draaimolen ets droge naald ca 1897
Afmeting 23 x 21,5 cm
Ingelijst
*staat beschreven in Richard Bonda - Willem de Zwart ets nr 92.
Afmeting 23 x 21,5 cm
Ingelijst