Armand Simon, Claude Pragor - Au galop des veilleurs muets.
Damme, De grote Sterre, 1976
In plano. Eerste druk.
Afm. map 69,3 x 53,8 cm
Afm. pagina's 66 x 50 cm
Afm. afb. 33,5 x 27 cm
36 losse bladen met titelblad met foto van Armand Simon, tekst (12 pp.), gedichten van Claude Pragor (10 pp.) en originele litho's van Armand Simon (10 pp. waarvan 5 met potlood genummerd.), in volcanvas uitgave slipcase met vergulde titel op voorplat. Gedrukt in slechts 162 exemplaren.
Hier een van de 150 exemplaren op Van Gelder en Zonen papier.
Certificaat van echtheid. Genummerd (141/150) en gesigneerd door illustrator (Simon)
Typografische Verzorging Johan Van den Bossche
Armand Pragor is het pseudoniem van Claude Delhaye
Goede staat alleen de map heeft wat vocht (zie foto's)
Damme, De grote Sterre, 1976
In plano. Eerste druk.
Afm. map 69,3 x 53,8 cm
Afm. pagina's 66 x 50 cm
Afm. afb. 33,5 x 27 cm