The Works of William Makepeace Thackeray 12 volumes 1875
Smith, Elder, & Co, London
Half leer gebonden met marmeren platten en goud bestempelde rug.
Deel 1 een gravure van Thackerey op frontispiece - alle delen hebben een gravure op frontispiece.
Conditie goed sommige delen zijn beschadigd op de rug. Geen losse bladen.
Overall zeer fraaie set.
William Makepeace Thackeray ,(geboren 18 juli 1811, Calcutta, India - overleden 24 december 1863, Londen, Eng.), Engels schrijver wiens reputatie voornamelijk berust op Vanity Fair (1847-48), een roman over de Napoleontische periode in Engeland, en The History of Henry Esmond, Esq. (1852), gesitueerd in het begin van de 18e eeuw.
(Totaal 12)
Overall zeer fraaie set.
(Totaal 12)