Alexander Verheul. Zijn er zoo? Schetsen uit de portefeuille van Alex Verheul. Met volpagina gelithografeerde illustraties. 1e druk Leiden, Amsterdam, J.H. Gebhard en comp. 1851. Goud op snee. Zeer fraaie goudbestempelde band en 3 andere van Alexander Verheul.
(totaal 4)
(totaal 4)