Lot met 10 diverse Antiquarische kinderboeken. Fraai geïllustreerd met litho's en gravures. Onder andere CH perrault. les contes des Fees met 8 handgekleurde gravures. Paris ca 1880 + P. Beets de Kleine natuurkundige (...) Met 18 gekleurde platen, Leiden. D. Woothoven, 1869 en 8 andere (totaal 19)