Piet Worm - De Drie Paardjes - 1948/1992
1. De drie paardjes - Alphen aan de Rijn, De Hoeve, 1992 - 40 pp. - Hardcover
2. De drie gekroonde paardjes - Amsterdam, Van Holkema & Warendorf, 1959 - 40 pp. - Half cloth - first edition
3. De blikken fluit - Utrecht, De Fontein, 1948 - 35 pp. - hardcover- first edition
4. De Speelgoed-beer Van Sibiella: Ofwel: Hoe Een Arm, Vergeten Vrouwtje Door Middel Van Haar Oude Speelgoed-beer, Met Het Ene Slappe Oor En Het Stopje Op Zijn Buik, Weer Gelukkig Werd - Amsterdam, Allert de Lange, 1947 - 35 pp. - Hardcover with ring binder - first edition.
2 rijmprenten:
Het bultig mannetje - gedicht van Bertus Aafjes met teekeningen van Piet Worm.
Vrij naar "Des Knaben wunderhorn." Gedrukt van originele lithographieën.
Laat nu al wat Neerland heet - Bertus Aafjes en Piet Worm.
Gedrukt naar originele lithografieën op de persen van N.V. Drukkerij Haver, Weenink en Co. te Arnhem.
W.A.V
(total 6)
2 rijmprenten:
W.A.V
(total 6)