Paul de Lussanet, Kleurenlitho, Compositie van een vrouw, 1986
1986. 50 x 70 cm. Nummer 82 uit een oplage van 200.
Gesigneerd met potlood. Ingelijst.
De Lussanet creëert al 50 jaar een expressief, poëtisch en kleurrijk universum. Hij maakt dynamische composities met een trefzekere lijnvoering en losgezongen kleurvlakken. De deels zichtbare witte ondergrond laat zijn werk ademen. Met zijn lichte kleuren en bijzondere materiaalgebruik neemt hij een onafhankelijke plaats in binnen de schilderkunst. Het vrouwelijk naakt is een steeds terugkerend thema in zijn oeuvre.