Suchanek, Vladimir - F. Chopin
Lithografie - Handgesigneerd - e.a.
Ingelijste kleurenlithografie door Vladimír Suchánek (1933-2021), een portret van Frederic Chopin.
Beeldmaat ca. 275 x 280 mm.
Suchánek was een Tsjechisch grafisch kunstenaar, lid van en later betrokken bij de heroprichting van de vereniging van Tsjechische grafische kunstenaars 'Hollar'.
Mooi, stemmig portret, in uitstekende staat (hoewel niet uit de lijst bestudeerd). Ingelijst onder passe-partout, de randen van de lijst met iets verlies van kleur.
Beeldmaat ca. 275 x 280 mm.