Ira Moskowitz Graphics Retrospective Poster, 1975
Gesigneerd.
Ingelijst.
Lijst, 69 x93 cm.
Poster, 52 x 75 cm.
Ira Moskowitz Graphics Retrospective 1975 Poster is een originele litho die reclame maakt voor Moskowitz's retrospectieve kunsttentoonstelling met zijn werk van 1929-1975 in de Brooks Memorial Art Gallery in Memphis Tennessee van 1 november tot 31 december 1975 en wordt gepubliceerd door Mourlot.
Het toont veertien indianen, waaronder volwassenen, jongeren en kinderen die deelnemen aan verschillende activiteiten. de kleuren zijn geel, turkoois, rood en oranje.
Gesigneerd.
Ingelijst.
Lijst, 69 x93 cm.
Poster, 52 x 75 cm.