Abstracte compositie.
Gemengde techniek.
Onduidelijk gesign. Ca. 1920.
(stijl Mondriaan?)
Ingelijst. 50 x 65 cm.
Gemengde techniek.
Onduidelijk gesign. Ca. 1920.
(stijl Mondriaan?)
Ingelijst. 50 x 65 cm.