Cor de Wolf. (Middelburg, 1889 - Amsterdam, 1963)
''Industrieterrein''
Drogenaald ets.
R.o. gesigneerd in potlood.
36 x 22 cm.
''Industrieterrein''
Drogenaald ets.
R.o. gesigneerd in potlood.
36 x 22 cm.