Groninger ploeg, Jan van der Zee (1898 - 1962). Kleurenhoutsnede.
Abstracte compositie.
R.o. gesigneerd en gedateerd ''1975''.
50 x 64 cm.
Ingelijst.
Abstracte compositie.
50 x 64 cm.
Ingelijst.